Fatime Fetai: Të akuzuarit e morën dënimin e merituar, të arrestohen menjëherë (Video) - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Fatime Fetai: Të akuzuarit e morën dënimin e merituar, të arrestohen menjëherë (Video)

Pas shpalljes së dënimit me burg të përjetshëm të Halil Demirit, Agim dhe Afrim Ismailoviqit, për rastin “Monstra”, si dhe dënimit me 15 vite për Fejzi Hazirin dhe 9 vite për Haki Hazirin, fjalën e ka marrë prokurorja Fatime Fetai.
Siç raporton gazeta Lajm, Fetai ka thënë se të akuzuarit morën dënimin e merituar dhe ka kërkuar që menjëherë të arrestohen,për shkak të rrezikut për të ikur.

https://fb.watch/3QACcxoOE3/

Related posts

Spasovski i fton në takim përfaqësuesit e operatorëve mediatik, do të diskutojnë për ligjin e miratuar

Televizioni Koha

Hyri në fuqi dekreti për pajisje të detyrueshme mbrojtëse, vërejtje deri më 30 prill, pastaj gjoba

Televizioni Koha

Zaev pas vendimit të KE-së: Vendim historik, nuk ka më pengesa dhe kushte

Televizioni Koha

Leave a Comment