01/10/2023
15.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Faton Ahmeti viziton nëndegën qendër dhe fshatin Saraqinë “Bashkë për Tetovën”

Kandidati i Bashkimit Demokratik për Integrim, Faton Ahmeti njëheri dhe bartës liste së bashku me shefin e shtabit Xhemali Jusufi kanë vizituar nëndegët Qendër dhe Saraqinë për të prezantuar para banorëve dhe simpatizantëve platfotmën e BDI-së për zgjedhjet e parakoshme lokale në Tetovë.

Të fundit