Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
FESTIVALI PËR FËMIJË BLETËZAT 2020 SONTE LIVE NË TELEVIZIONIN KOHA ORA 18.00 - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

FESTIVALI PËR FËMIJË BLETËZAT 2020 SONTE LIVE NË TELEVIZIONIN KOHA ORA 18.00

FESTIVALI PËR FËMIJË BLETËZAT 2020

E PREMTE 18.00 LIVE NË TV KOHA TETOVË

Për shkak të situatës me Covid -19 këtë vitë festivali nuk do të mbahet në Qendrën për Kulturë në Tetovë.

14 këngët konkuruese nga Maqedonia e Veriut, Kosova e Shqipëria do të prezentohen me video spote .

Si çdo vitë, ky festival është garues, dhe të gjithë fëmijët do të marin plaketa dhe mirënjohje nga organizatori i festivalit.

Na ndiqni.

Related posts

Televizioni Koha

Moti i qëndrueshëm temperatura maksimale do të arrijë nga 33 në 41 gradë Celsius.

Televizioni Koha

Kompania “Pucko Petrol” fitoi tenderë në vlerë prej gjysmë milion euro (VIDEO)

Televizioni Koha

Leave a Comment