15/08/2022
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Fetai: Ndjehem mirë,do të jem në vetizolim për 14-të ditë për shkak të kontaktit me prokurorin Bubevski

Prokurorja Fatime Fetai në deklaratë për TV21, tha se për 14 ditë do të jetë në vetizolim për shkak se ka pasur kontakt me kolegun e saj Gavrill Bubevski i cili është diagnostifikuar me Covid-19.

“Do të jem në vetizolim për 14-të ditë për shkak të kontaktit me prokurorin Bubevski. Nuk kam simptoma dhe do të testohem kur do të më sugjerojnë mjekët”, tha prokurorja Fatime Fetai

Të fundit