Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
FIFA publikon renditjen e re, Kosova përmison pozitën - Tv Koha
Emisione Kronika e Zeze Sport

FIFA publikon renditjen e re, Kosova përmison pozitën

Federata Ndërkombëtare e Futbollit (FIFA) e ka publikuar sot renditjen më të re, në të cilën bien në sy disa ndryshime.

Përfaqësuesja e Kosovës tani renditet në pozitën e 130-të (një më lart se në renditjen e kaluar) me 1113 pikë.

Ndërsa, Kombëtarja e Shqipërisë gjendet në pozitën e 61-të me 1372 pikë.

Related posts

Rrahje mes portierit Muriqi dhe Zhegrova

Televizioni Koha

Tre persona humbin jetën prej bombolës së gazit

Televizioni Koha

Aksidentohen në Kroaci dy vëllezërit që nga Zvicra po vinin për pushime në vendlindje

Televizioni Koha

Leave a Comment