Filipçe me video për mbështetje të punonjësve shëndetësor – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Filipçe me video për mbështetje të punonjësve shëndetësor

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në profilin e tij në Fejsbuk publikoi video në të cilën duartrokasin punonjësit shëndetësor nga Klinika për Sëmundje Infektive, nga Spitali i përgjithshëm i qytetit “8 Shtatori” nga Spitali i përgjithshëm në Dibër dhe nga Klinika në Manastir.

Video është publikuar në shenjë mbështetje për punonjësit shëndetësor.

“Duartrokitje për punonjësit shëndetësor! Me përkushtim kujdesen për pacientët e tyre. Në rradhët e para kundër KOVID-19, shkruajti Filipçe. sa/

Related posts

Zaev në takim me Byrnes: SHBA shpreh mbështetje për luftën kundër korrupsionit

Televizioni Koha

Angellovka: Ka hapësirë që masa 14.500 të vazhdojë edhe në qershor, propozim dekreti sot shqyrtohet në Qeveri

Televizioni Koha

Ministrat e rinj i morën funksionet, Qeveria fillon me punë

Televizioni Koha

Leave a Comment