Filipçe: Nuk ka raste te reja me koronavirus, e rëndësishme është të zbatohen masat – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Filipçe: Nuk ka raste te reja me koronavirus, e rëndësishme është të zbatohen masat

 

Deri në këto momente nuk ka persona të rinj të infektuar nga koronavirusi. Gjendja e pacientëve të infektuar është e pandryshuar por stabile. Do të shpallet ose jo gjendje e jashtëzakonshme është e parëndësishme. Shumë më me rëndësi është zbatimi i masave të dhëna deri tani”, deklaroi ministri i shëndetësisë Venko Filipçe.

Related posts

Thaçi: Mbështetje për kandidatin për president në harmonizim me përcaktimet strategjike për BE dhe NATO integrimet

Televizioni Koha

Nga 30 raste të reja me coronavirus në Maqedoni Tetova 6 raste të reja dhe dy të vdekur

Televizioni Koha

Grubi: Ngritja dhe mbështetja e institucioneve kulturore do jetë në fokus të punës tonë

Televizioni Koha

Leave a Comment