Filipçe: Rezulatet e mira janë meritë e çdo qytetari që i respekton masat dhe e mbron shëndetin publik – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Filipçe: Rezulatet e mira janë meritë e çdo qytetari që i respekton masat dhe e mbron shëndetin publik

Duhet të vazhdojmë të jemi të kujdesshëm, të qëndrojmë në shtëpi, të ruajmë distancën dhe të veshim pajisje mbrojtëse. Le të jemi përgjegjës, ta mbrojmë veten dhe të afërmit tanë, shkroi ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në profilin e tij në Fejsbuk.

Rezultatet e mira, siç thekson ministri, janë meritë e çdo qytetari që mbetet konsekuent, i respekton masat dhe e mbron shëndetin publik. #Mbrohu #QëndroNë Shtëpi. mb/

Related posts

Marrëveshja e koalicionit mes Zaevit dhe Ahmetit para organeve më të larta partiake të LSDM-së dhe BDI-së

Televizioni Koha

BDI: Opozita braktisi bashkimin dhe ndarjen e përgjegjësive

Televizioni Koha

Nga e hëna fillon pagesa në faza, pensionistët do t’i marrin pensionet para festave

Televizioni Koha

Leave a Comment