• Home
  • Sport
  • Flamuri i Kosovës në faqen zyrtare të Barcelonës
Sport

Flamuri i Kosovës në faqen zyrtare të Barcelonës

Flamuri i Kosovës ka zënë një vend në faqen zyrtare të Barcelonës në Twitter.

Barcelona nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim 0-0 në udhëtim te Lyon në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Këtë na e dëshmon fotografia e Barcelonës e publikuar në llogarinë e tyre në Twitter.

Katalanët i kanë falënderuar me fotografi tifozët që i kanë mbështetur në Lyon, dhe në atë fotografi shfaqet edhe një flamur i Kosovës, që dëshmon se tifozët shqiptarë ndodheshin në pjesën e tifozëve të Barcelonës.

Një flamur i Kosovës në faqen zyrtare të Barcelonës, një dhuratë e mirë për ditëlindjen e 11-të të shtetit tonë.

Related posts

Valverde i pakënaqur: Nuk më interesojnë gjuajtjet por rezultati

Televizioni Koha

Protestë edhe në Ferizaj për rastin e abuzimit seksual ndaj të miturës në Drenas

admin-tvkoha

Arrihet marrëveshja, Ranieri do të rikthehet te Roma

Televizioni Koha

Leave a Comment