30/11/2023
8.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Gjendet e vdekur një vajzë e re në Tetovë

Në Tetovë para pak minutash një vajzë e re ende e paidentifikuar bie nga ndërtesa që gjendet në mes të Qendrës tregtare .

Rasti ka ndodhur në rrethana ende të paqarta.

Në vend ngjarje ndodhen ndihma e shpejtë dhe policia.

 

Të fundit