Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës

Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen.

Raportohet se një veturë e tipit “Golf 5”, me të cilën supozohet se janë larguar grabitësit i është vënë flaka. Vetura nga ana e pjesëtarëve të policisë është gjendur në afërsi të Lumit “Serava” tek varrezat e qytetit në Butel.

Related posts

Mjeku Pipero: Askush nuk është i përjashtuar, nuk mund t’i dalim në ballë virusit

Televizioni Koha

VMRO-DPMNE: Në takimin e liderëve tema e parë do të jetë zgjedhjet e parakohshme

Televizioni Koha

Për shkak të një aksidenti është ndërprerë rruga Gostivar – Kërçovë

Televizioni Koha

Leave a Comment