Gjermani/Kovid-19: Mbi 4.000 të infektuar nga virusi, 86 raste të vdekjes – Tv Koha
Botë Lajmi i Ditës

Gjermani/Kovid-19: Mbi 4.000 të infektuar nga virusi, 86 raste të vdekjes

Në Gjermani, numri i të infektuarve me koronavirusin e ri është rritur në 22.672, ndërsa 86 kanë vdekur, ka njoftuar sot Instituti shëndetësor Robert Koh.

Në këtë vend deri dje ka pasur 18.610 të infektuar, ndërsa 55 të vdekur. fab/

Related posts

E konfirmon trajneri i Maqedonisë: Kërkohet shtyrja e ndeshjes kundër Kosovës

Televizioni Koha

Vazhdon vaksinimi kundër virusit korona

Televizioni Koha

Teatri i Tetovës pritet të jetë gati në fund të 2023, aktorët dhe biblioteka mbeten në kushte të vështira

Televizioni Koha

Leave a Comment