Gostivarasi sulmohet fizikisht në shtëpinë e tij – Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

Gostivarasi sulmohet fizikisht në shtëpinë e tij

Mbrëmë në ora 23 e 20 minuta, 30-vjeçari I.D. nga Gostivari në Sektorin për punë të brendshme Tetovë, ka denoncuar se rreth orës 20.00, ka qenë i sulmuar fizikisht në shtëpinë e tij nga 21-vjeçari F.N. dhe tre persona tjerë, të cilët gjatë sulmit kanë përdorur edhe mjete të forta, kështu që me veturë janë larguar nga vendi.

Meren masat dhe aktivitetet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Related posts

Katica Janeva paraqitet në punë

Televizioni Koha

Brifing në BE: Vendimi për Maqedoninë e Veriut varet nga vendet anëtare dhe vullneti i partnerëve

Televizioni Koha

Digjet një veturë në Tetovë me targa të Gjermanisë! (VIDEO)

Televizioni Koha

Leave a Comment