Kuriozitetet

Gruaja tenton të dalë nga parkingu, shkatërron katër makina

Një grua është bërë lajm i ditës në Britaninë e madhe nga gazeta “the Sun” për shkak të mënyrës së saj shumë origjinale për të dalë nga parkimi me automjetin e saj.

Para se të largohej, ajo ka humbur kontrollin e makinës duke marrë gjithçka para.

Pronarëve te makinave te shkatërruara nuk ju mbeti gjë tjetër përveç se të lajmëronin policinë dhe te merrnin sendet personale nga mjetet.

Related posts

Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to

Televizioni Koha

Shën Valentini, 10 traditat më të çuditshme të festimit në botë

Televizioni Koha

Të jetosh me partner që nuk iu dëgjon, iu rrezikon të vdisni në moshë të hershme

Televizioni Koha

Leave a Comment