Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Hajduku i Splitit vjen në Shkup! Do të përballet me Renovën - Tv Koha
Lajmi i Ditës Sport

Hajduku i Splitit vjen në Shkup! Do të përballet me Renovën

Renova dhe Shkëndija mësuan kundërshtarët e tyre për xhiron e dytë të kualifikimeve për në Ligën e Evropës.

Renova në Shkup do të përballet me Hajdukun e Splitit ndërsa Shkëndija si mysafire me Botoshanin e Rumunisë.

Kurse skuadrat e Shqipëris do i kenë këta kundërshtar. Kukësi do të përballet me gjermanët e Wolfsburg.

Ekipi i Laçit do të përballet ndaj izraelitëve të Hapoel Ber Sheva. Ndërsa Teuta do përballet në raundin e dytë me Granadën.
Ndeshjet zhvillohen më 17 shtator.

Related posts

Qendra për shtyp e Civilit do të jetë e hapur 18 orë pandërprerë

Televizioni Koha

VMRO-DPMNE: zgjedhje të parakohshme sa më parë

Televizioni Koha

Kirurgu kontravers: Koronarovirusi shumë shpejtë do të vij në Kosovë

Televizioni Koha

Leave a Comment