Hajduku i Splitit vjen në Shkup! Do të përballet me Renovën - Tv Koha
Lajmi i Ditës Sport

Hajduku i Splitit vjen në Shkup! Do të përballet me Renovën

Renova dhe Shkëndija mësuan kundërshtarët e tyre për xhiron e dytë të kualifikimeve për në Ligën e Evropës.

Renova në Shkup do të përballet me Hajdukun e Splitit ndërsa Shkëndija si mysafire me Botoshanin e Rumunisë.

Kurse skuadrat e Shqipëris do i kenë këta kundërshtar. Kukësi do të përballet me gjermanët e Wolfsburg.

Ekipi i Laçit do të përballet ndaj izraelitëve të Hapoel Ber Sheva. Ndërsa Teuta do përballet në raundin e dytë me Granadën.
Ndeshjet zhvillohen më 17 shtator.

Related posts

Filipçe: Masat për PCR test nuk do të hiqen nga kufijtë

Televizioni Koha

Tetova vulos fitoren e madhe të Lëvizjes Besa dhe koalicionit “Mundemi”

Televizioni Koha

Gjenden 48 emigrantë në një mjet transportues në Vallandovë

Televizioni Koha

Leave a Comment