Hiqet ndalesa për lëvizje në rrugën Mavrovë-Dibër - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Hiqet ndalesa për lëvizje në rrugën Mavrovë-Dibër

Nga ora 08:15 në mëngjesin e sotëm është hequr ndalesa për lëvizje në rrugën Dibër-Mavrovë në të dy drejtimet thonë nga Ndërmarrja “Rrugët e Maqedonisë”, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Ndalesa filloi dje (14 janar) pas reshjeve të mëdha të borës. Ndalesa ishte për mjete të rënda transporti.

Nga mëngjesi gjithashtu janë normalizuar të gjitha kushtet nëpër rrugët e vendit, Veles-Prilep dhe Strazhë-Kërçovë. /Telegrafi/

Related posts

Trupat amerikane ja përse po zbarkojnë ditëve të fundit në Gjermani dhe vende tjera evropiane

Televizioni Koha

Kandidatët për deputetë të Tetovës u takuan me përfaqësuesit e Lidhjes Futbollistike – Tetovë

Televizioni Koha

KLASTER I RI/ 15 të infektuar të rinjë kanë thënë se kanë qenë në Ohër

Televizioni Koha

Leave a Comment