• Home
  • Lajme
  • Maqedoni
  • Hoxhë Nazmi Latifi me familjen e tij nga Struga u bë me banesë të re (VIDEO)
Lajmi i Ditës Maqedoni

Hoxhë Nazmi Latifi me familjen e tij nga Struga u bë me banesë të re (VIDEO)

E gezofshi banesen e re

Hoxha Nazmi Latifi vet i gjashti nga Struga u be me banese te re

Emocione dhe lote gezimi

Shikoje / Shperndaje

,

Prekese shume 😢E gezofshi banesen e re 😊Hoxha Nazmi Latifi vet i gjashti nga Struga u be me banese te reEmocione dhe lote gezimiShikoje / Shperndaje

Geplaatst door Shoqata Bëmirëse Jetimat e Ballkanit op Dinsdag 19 februari 2019

 

Related posts

Ky është punëtori 33 vjeçar që humbi jetën në Tetovë

Televizioni Koha

Tabela në vendkalimin kufitar të Tabanocit përplotë me gabime

Televizioni Koha

KONCERT PËR NDER TË 14 MARSIT (VIDEO)

Televizioni Koha

Leave a Comment