Humbi jetën një motoçiklist në Gjevgjeli pas përplasjes me traktor - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Humbi jetën një motoçiklist në Gjevgjeli pas përplasjes me traktor

Para rreth tre orëve në një aksident rrugor në rrugën “Josif Josifovski” në Gjevgjeli jetën e ka humbur Z.P. (73) nga Gjevgjelia.

Në momentin e aksidentit, tani më i ndjeri ka drejtuar me motoçikletë me të cilën, sipas dëshmitarëve okularë, nga rruga anësore ka dalë në rrugën “Jopsif Josifovski” pikërisht kur në atë vend po kalonte një traktor me të cilin drejtpërdrejtë është përplasur dhe e ka humbur jetën.

Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi nga policia rrugore dhe prokurori publik nga Gjykata themelore në Gjevgjeli. im/fb/

Related posts

Nuredini: Me shpalljen e Malit Sharr dhe Malet e Osogovës si zona mbrojtëse, shteti do të ketë beneficion

Televizioni Koha

SHGM dhe SPGPM: Subvencione urgjente për çdo gazetarë dhe punëtor mediatik

Televizioni Koha

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 1382 testime dhe janë regjistruar 198 raste të reja nëTetovë 9 të reja

Televizioni Koha

Leave a Comment