IN MEMORIAM: NDAHET NGA JETA DR.FEMI DEMIRI - Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

IN MEMORIAM: NDAHET NGA JETA DR.FEMI DEMIRI

Pas një sëmundjeje të rëndë ka ndëruar jetë mjeku pulmolog Dr. Femi Demiri. Nëpër rrjetet sociale mjek, kolegë, të afërm e miq po japin mesazhe lamtumirëse duke cmuar lartë punën e tij në shërbim të pacientëve. Me këtë rast telegram ngushëllimi ka dërguar edhe Oda e Mjekëve të Maqedonisë së Veriu. Shprehim ngushëllimet e sinqerta familjes, kolegëve dhe miqëve të Dr Femi Demirit, specialist Pneumofiziolog, për humbjen e një kolegu të sinqertë, profesionisti të dalluar dhe miku të çmuar. Qoftë i përjetshëm kujtimi për Dr. Femiun – thuhet në telegramin e Odës së Mjekëve të nënshkruar nga Ylber Besimi.

Related posts

Dritan Abazoviq: Njohja e Kosovës nga Mali i Zi e mbyllur, e kundërshtoj nëse vjen në rend dite

Televizioni Koha

Një punonjës i NTP-Shkup infektohet me coronavirus

Televizioni Koha

Anketa e IRI: Ja si është rejtingu i partive në Maqedoni (TABELA)

Televizioni Koha

Leave a Comment