‘Instikti i mbijetesës’ banorët e një pallati në Durrës, lidhin çarçafët dhe kacavirren nga ballkoni – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni Rajon

‘Instikti i mbijetesës’ banorët e një pallati në Durrës, lidhin çarçafët dhe kacavirren nga ballkoni

Instikti i mbijetesës është ‘arma’ më e fortë që qënjet humane kanë në momente paniku e në tragjedi. Kështu i ka ndodhur anëtarëve të një familjeje në Durrës pas pallatit të rënë gjatë orëve të para të mëngjesit.

Duke qenë se shkallët e pallatit u shkatërruan nga lëkundjet familja në fjalë, kanë marrë çarçafët i kanë lidhur të parvazi i dritares dhe përmes tyre janë zvarritur duke shpëtuar.

Related posts

Pronari i autobusit nga Kosova të aksidentuar në Serbi: 7-8 persona me lëndime të lehta

Televizioni Koha

Në Tetovë u mbajt edicioni VIII i manifestimit kulturor “LIDHJA NA BASHKON”

Televizioni Koha

OBSH: Deksametazoni është lajm i shkëlqyeshëm në luftën kundër Kovid-19

Televizioni Koha

Leave a Comment