Ja çka thotë pol*iicia për tragjjedinë që tronditi Tetovën – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Ja çka thotë pol*iicia për tragjjedinë që tronditi Tetovën

Mbrëmë (2-mars) rreth orës 23 e 55 minuta, në Stacionin policorrë Tetovë, është denoncuar se në objekt hotelerik në rrugën 29- nëntori në Tetovë, L.D. 46- vjeç nga Tetova, ka shtyr me armë zjarri ndaj personit A.A. nga Tetova, ku me të së bashku në njërën nga tavolinat kanë qëndruar ulur edhe disa persona tjerë dhe kanë pirë pije.

Personi L.D. është dorëzuar vetë në Stacionin Policorë, kurse lidhur me rastin janë privuar nga liria edhe dy persona, kurse një tjetër është paraqitur vetë në Stacion.

Me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit A.A. është dorëzuar për obduksion, dhe punohet në dokumentimin e plotë të rastit.

Related posts

Digjitalizimi në RMV, Qeveria premtoi se nuk do të ketë më pritje nëpër sportele për një certifikatë

Televizioni Koha

Paunovski: Një pjesë e kompanive që kanë importuar fruta jugore kanë pasur marrëdhënie spekulative ndaj tregut

Televizioni Koha

Dita Ndërkombëtare e Personave me Aftësi të Kufizuar

Televizioni Koha

Leave a Comment