Ka ndërruar jetë në moshën 80 vjeçare, kuzhinjera e njohur Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka - Tv Koha
Kronika e Zeze

Ka ndërruar jetë në moshën 80 vjeçare, kuzhinjera e njohur Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka

Ka ndërruar jetë në moshën 80 vjeçare, kuzhinjera e njohur Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka.

Sipas Xheraldina Vulës – koleges së saj për 15 vjet në “Diçka po zihet”, Ceka nuk i ka mbijetuar virusit COVID-19.

Ceka ishte autore e librave të 1000 receta”, dhe “Receta me gatime tradicionale”.

Ajo la pas vetës një vajzë dhe dy djem.

Related posts

Maqedoni: 18 vjeçarja ndëron jetë pasi goditet nga rryma elektrike

Televizioni Koha

Një person e ka humbur jetën, tre janë lënduar në aksidente në Shkup

Televizioni Koha

Gjuajtje me armë zjarri, lëndohen dy persona nga Shkupi

Televizioni Koha

Leave a Comment