Kamioni godet për vdekje shkupjanen – Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

Kamioni godet për vdekje shkupjanen

79-vjeçarja nga fshati Petrovec ka humbur jetën pasi është goditur nga një kamion.

Sipas policisë, kamioni me targa të Shkupit, ka qenë i drejtuar nga një 42 vjeçar me vendbanim në Katllanovë.

Pas aksidentit me makinë të ndihmës së shpejtë e moshuara është dërguar në klinikën “Nënë Tereza”, por, disa çaste më vonë ka ndërruar jetë.

Hetim në vendngjarje kanë bërë Prokuror Publik dhe ekip hetimor i SPB Shkup.

Related posts

Gjermania prej sot hynë në ”Lock-Down”, mbyllen shkollat dhe bizneset

Televizioni Koha

KE-ja propozon tre miliardë euro ndihmë për dhjetë vende nga fqinjësia

Televizioni Koha

Dje në Idrizovë, sot në Çashkë. Deri kur kështu??!

Televizioni Koha

Leave a Comment