Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Kasami: Dua ta bëj Tetovën si shtëpinë time, të pastër, të qetë dhe sfiduese - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Kasami: Dua ta bëj Tetovën si shtëpinë time, të pastër, të qetë dhe sfiduese

Kryetari i Lëvizjes BESA dhe kandidati për kryetar të Tetovës ka bërë një publikim në rrjetin social Facebook ku tregon dëshirat e veta që kanë të bëjnë me Tetovën.

“Unë dua ta bëj këtë qytet si shtëpinë time, të pastër, të qetë, po edhe sfidues, sepse edhe në shtëpitë tona kemi sfida e ato i kalojmë bashkërisht. PËR NJË TETOVË NDRYSHE…”, ka shkruar lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami.

Përndyshe për të parin e Tetovës garojnë 5 kandidatë: Bilall Kasami nga Besa, Teuta Arifi nga BDI, Vullnet Murseli nga ASh, Sadi Bexheti nga PDSH dhe Afrim Fanda si kandidat i pavarur.

Related posts

INFORMATË:Komuna e Tetovë dinë vazhdim do të mer masa konkrete për të parandaluar përhapjen e virusit Korona në teritorin e komunës së Tetovës.

Televizioni Koha

RMV, marsh për të drejtat e grave nën slloganin “Ti nuk je fajtore!”

Televizioni Koha

Filipçe: Do të kërkojmë vazhdim të gjendjes së jashtëzakonshme

Televizioni Koha

Leave a Comment