04/10/2023
15 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kërçovari aksidentohet me ariun në autostradën Tetovë-Shkup (Foto)

Nga SPB Tetovë informojnë që mbrëmë 43 vjeçari nga Kërçova ka godit ariun në autostradën Tetovë-Shkup dhe si pasojë ariu ka mbetur i vr arrë në vend.

Mbrëmë (06-tetor) rreth orës 02:20, në autostradën Tetovë-Shkup, në afërsi të lokalitetit “Karpallëk”, një veturë e tipit “Shkoda” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 43-vjeçari F.O. nga Kërçova, ka goditur dhe vrarrë në vend një ari.

Nuk ka persona të lënduar në automjet, kurse vendi i aksidentit është inspektuar nga ekipi nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë, informon zëdhënësi fatmir Rexhepi.

Të fundit