Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e vet - Tv Koha
Auto Tach Botë Emisione Gatojca Horoskopi Kronika e Zeze Kuriozitetet Lajme Showbizi

Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e vet

Një person i nacionalitetit serb është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante të policisë, si dhe prokurori kujdestar.

Më pas, me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Related posts

Dy të lënduar në askidentin në afërsi të fshatit Leshkë të Tetovës

Televizioni Koha

Gjykata merr vendim për personin që goditi me kamionetë 22-vjeçaren shtatzënë në Prishtinë

admin-tvkoha

RMV/ Bilanci i 24 orëve me Kovid 19

Televizioni Koha

Leave a Comment