Auto Tach Botë Emisione Gatojca Horoskopi Kronika e Zeze Kuriozitetet Lajme Showbizi

Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e vet

Një person i nacionalitetit serb është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Klinë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë relevante të policisë, si dhe prokurori kujdestar.

Më pas, me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Related posts

Kjo është domethënia e fshehtë e ngjyrave në flamurin e Gjermanisë

Televizioni Koha

Nis ndërtimi i hekurudhës moderne, pritet të punësohen 120 persona

admin-tvkoha

Rita mungon në ceremoninë e ‘Brit Awards’, u uron fat të gjithëve me imazhe nga viti i kaluar

Televizioni Koha

Leave a Comment