Komplikimet nga COVID-19, Spasovski shtrihet në klinikën infektive - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Komplikimet nga COVID-19, Spasovski shtrihet në klinikën infektive

Komplikimet nga COVID-19, Spasovski shtrihet në klinikën infektive

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski nga mbrëmja e djeshme është shtrirë në Klinikën Infektive në Shkup pas komplikimeve nga Covid-19, përcjell Gazeta Express.

“Ministri Spasovski nga mbrëmja e djeshme është në Klinikën Infektive për shkak të temperaturës së lartë. Gjendja e tij shëndetësore është stabile”, thonë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Ministri Spasovski mbrëmjen e së hënës njoftoi në profilin e tij në Facebook se kishet rezultuar pozitiv me Covid-19. Të Dielën, ai u shoqërua nga kryeministri Zoran Zaev dhe disa zyrtarë të lartë të LSDM-së gjatë kongresit dixhital të partisë.

Related posts

Shqiptari nga Shkupi hero në Gjermani: Ushqim falas për familjet me fëmijë dhe për të moshuarit

Televizioni Koha

Vazhdojnë kërkimet pas të riut që u zhduk në ujërat e Liqenit të Prespës

Televizioni Koha

Sela ka disa kërkesa për të mbështetur ligjin e ri për Prokurorinë Publike

Televizioni Koha

Leave a Comment