Kosova thyen rekord, brenda 24 orëve 79 raste të reja me Covid-19 – Tv Koha
Lajmi i Ditës Rajon

Kosova thyen rekord, brenda 24 orëve 79 raste të reja me Covid-19

IKSHPK bën të ditur se në laboratorin e mikrobiologjisë molekulare janë testuar 250 mostra dhe prej tyre 79 kanë dalë pozitive.

Numri total i të prekurve ka shkuar në 362 në të gjithë Kosovën.

IKSHPK bën thirrje që qytetarët të zbatojnë rekomandimet e tyre.

Kjo është komunikata e plotë:

Related posts

Të afërmit e gruas nga Kosovrasti negativë, rasti i ri i të infektuarit është një burrë nga Dibra

Televizioni Koha

Këshilli komunal i Zhelinës vazhdon mbledhjet online, Cerova me shkollë të re

Televizioni Koha

Filantropi Lazim Destani në takimin e dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare

Televizioni Koha

Leave a Comment