Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Kryqi i  Kuq i RM Tetovë, organizojnë aksion të dhurimit të gjakut në - Tv Koha
Maqedoni

Kryqi i  Kuq i RM Tetovë, organizojnë aksion të dhurimit të gjakut në

Kryqi i  Kuq i RM – Organizata Komunale Tetovë, dhe Instituti i Mjekësisë  për Transfuzion i RM – Qendra e Mjekësisë së Transfuzionit në Tetovë, organizojnë aksion të dhurimit të gjakut në:

 

  • Në hapësirat e Shkollës së mesme Ekonomike “8 Shtatori” në Tetovë më datë 24.04.2019, e Mërkurë do të organizohet aksion për dhurimin e gjakut me fillim nga ora 09:00 deri më ora 13:00.

Related posts

Komuna e Gostivarit ka formuar ekip mobil për të ndihmuar qytetarët në nevojë

Televizioni Koha

Të enjten, procedura për shkarkimin e Janevës

Televizioni Koha

“Kreu i Zhelinës nuk ndalet, fillon edhe me rrugën e Grupçinit”

Televizioni Koha

Leave a Comment