27/03/2023
13.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ky është parashikimi i motit për sot

Sot në mëngjes në disa vende do të ketë paraqitje të mjegullës, gjatë ditës me vranësira të ndryshueshme dhe me erë të dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 10 deri në 13 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë në mëngjes me paraqitje të mjegullës, ndërsa gjatë ditës me vranësira të ndryshueshme dhe me erë nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të ulet në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 12 gradë Celsiusë.

Të fundit