LAJMI I FUNDIT/ Mjeku nga Dibra, Arben Agolli i infektuar me koronavirus – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

LAJMI I FUNDIT/ Mjeku nga Dibra, Arben Agolli i infektuar me koronavirus

Ordinanca e Arben Agollit, mjekut nga Dibra është kthyer në karantinë.

Këtë njoftim e dha vet Agolli i cili në rrjetin social “Facebook”, ka thënë se personeli mjekësor ka rezultuar pozitiv ndaj korona virusit dhe për këtë arsye ordinanca për 14 ditë do të jetë në karantinë.

“Për shkak se personeli rezultoi pozitiv prej nesër ordinanca është në karantin 2 javë”, ka shkruar Agolli.

Related posts

Portofoli i partive, i paprekshëm

Televizioni Koha

Një burrë 71 vjeçar u gjet i vdekur afër liqenit të Tikveshit

Televizioni Koha

VMRO-DPMNE: Piku i coronavirusit nuk përfundon ashtu siç nuk përfundon edhe paaftësia e Zaevit dhe Filipçes

Televizioni Koha

Leave a Comment