Liridon Disha: Edhe Tetova do të ketë polici bashkiake si Tirana – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Liridon Disha: Edhe Tetova do të ketë polici bashkiake si Tirana

Kandidati për këshilltarë komunal Liridon Disha shkruan:

Edhe Tetova do të ketë polici bashkiake njelloj si Tirana. Policia komunale do te jete e paar matosur dhe ne sherbim te qytetareve, per te vendosur rend ne parkimin e makinave,
per tu ndihmuar pleqve dhe personave me hendikep, per rregullimin e kaosit ne trafik dhe per inspektimin e kontejnereve te mbeturinave dhe pastertine e qytetit!

Kerkesa per ndryshime ligjore do te dorezohet ne parlament ne momentin kur ne do ta fitojme mandatin e 3-te.

Per shkak se jemi force e besueshme dhe e deshmuar politike, ska dyshim se edhe kjo do arrihet per nje kohe shume te shpejte!

Te gjitha keto i kemi parapare ne planprogramin tone per 4 vitet e ardhshme.

Related posts

Zaev për zgjedhjet në terminin e parë të mundshëm, Mickoski në fund të verës

Televizioni Koha

Mbledhje e Këshillit për siguri nacionale për gjendjen me koronavirusin

Televizioni Koha

Jozyrtarisht, Zeqiri pritet të emërohet drejtor në Fondin e Shëndetësisë

Televizioni Koha

Leave a Comment