Lista e plotë e kandidatëve të Besës për deputetë – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Lista e plotë e kandidatëve të Besës për deputetë

Lëvizja BESA mbrëmë ka mbajtur mbledhjen e Kuvendit Qendror, ku është diskutuar rreth aktualitetit politik si dhe për kandidatët për deputetë. Në këtë mbledhje është votuar edhe lista e kandidatëve për deputetë nëpër njësi zgjedhore.

Lista e plotë:

Njësia zgjedhore 1: Kastriot Rexhepi dhe Jonuz Fejzullahu,

Njësia zgjedhore 2: Bastri Bajrami dhe Shenasi Xheladini,

Njësia zgjedhore 5: Melinda Rashidi,

Njësia zgjedhore 6: Bilall Kasami, Fadil Zendeli, Hatije Etemi, Abdush Demiri, Fatlinda Jaja, Fatmir Sabriu, Florie Sinani, Isein Ajdari dhe Adnan Azizi

Zyra për informim nga Lëvizja BESA

Related posts

Tetovë, zbulohet rrjeti i trafikantëve të heroinës! Zenuni: Baza ishte një kasolle afër fshatit Miletinë (VIDEO)

Televizioni Koha

Fillon afati për grumbullim të nënshkrimeve dhe ekspertizë në Listën zgjedhore për zgjedhjet e 12 prillit

Televizioni Koha

Shoqata e Aktiviteteve Rekreative kërkon mbështetje financiare nga Qeveria e Maqedonisë

Televizioni Koha

Leave a Comment