Lajmi i Ditës Maqedoni

Lorik Cana takohet me Lazim dhe Blerim Destanin | FOTO

Padyshim është Dubai, vendi ku janë takuar sot njëri ndër lojtarët më të njohur në historinë e kombëtares së Shqipëris, Lorik Cana me filantropin e njohur shqiptar Lazim Destanin dhe djalin e tij aktorin Blerim Destanin.

Momente nga ky takim, Loriku i ka ndar në faqen e tij në Instagram me një mbishkrim interesant “Kudo që jemi gjithmonë muhabeti sillet rreth vendit tonë”.

Ndryshe Blerim Destani apo më sakt djali i filantropit të njohur shqiptar jetonë dhe vepron me bizneset e tijë në Dubai i cili në publik njihet edhe nga jeta e tijë që e jeton tepër luksoze.

Related posts

Rama: Brenda 2020 do të ndërtohen shtëpitë e rrënuara. Pacolli: Të gatshëm për të kontribuar

Televizioni Koha

Përleshën mes vete babë e bir, përfundojnë në spital

Televizioni Koha

KRRE nuk zbulon metodologjinë e re për çmimin e derivateve

Televizioni Koha

Leave a Comment