29/11/2023
4.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

LSDM: Kemi takime të rregullta me BDI-në

LSDM ka njoftuar për TV21 se kanë takime të rregullta me partnerin e tyre BDI-në sa i përket bisedimeve ndërkoalicionesh.

“Ka takime të rregullta mes LSDM-së dhe BDI-së, është në sferën e bisedimeve ndërkoalicionesh të partnerëve. Të gjitha opsionet janë të hapura, por është ende herët për detaje dhe bisedimet do të vazhdojnë në të ardhmen”, thonë nga LSDM për TV21.

Të fundit