Luana Vjollca në Londër, pas Maldiveve dhe Austrisë – Tv Koha
Showbizi

Luana Vjollca në Londër, pas Maldiveve dhe Austrisë

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po shijon jetën maksimalisht.

Ajo së fundmi qëndroi në pushime luksoze në alpet e Austrisë dhe Maldive, ajo është drejtuar në një metropol botëror.

Londra është destinacioni i Luanës, vend që ajo e konsideron në formë interesante.

“I do robi ca pushime pas pushimeve”, ka shkruar Luana.

Kështu Luana vendosi për një metropol pas një resorti turistik dimëror dhe tropikal.

Luana Vjollca është në lidhje prej kohësh me Krenar Çoçajn, biznesmenin nga Prishtina.

Ajo me të ishte prezente edhe në Austri edhe në Maldive, por nuk dihet nëse është me të në Londër.

Related posts

“Toka e mjaltë” nuk e fitoi Oskarin për film më të mirë dokumentar, fitoi “Fabrika amerikane”

Televizioni Koha

Aktorja amerikane Lori Lohlin shkon në burg për pjesëmarrje në vepër kriminale

Televizioni Koha

Miss Universe Kosova 2019 – Fatbardha Hoxha (FOTO)

Televizioni Koha

Leave a Comment