Maqedoni: Kanë arritur pjesa e dytë e ndihmës mjekësore nga Kina – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Maqedoni: Kanë arritur pjesa e dytë e ndihmës mjekësore nga Kina

Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmanin informoi se ka arritur edhe pjesa e dytë e donacionit me teste mjekësore nga Kina.

“Arriti edhe pjesa e fundit e donacionit nga Kina në teste dhe pajisje mbrojtëse personale”, shkruan Osmani në Facebook.

Ai tha se ka realizuar edhe një bisedë të përbashkët online me ambasadorin kineze!.

Related posts

Gostivari dekoron mjekët Demiri, Cana dhe Neshkovski për luftën e tyre kundër pandemisë (VIDEO)

Televizioni Koha

Zgjedhje të lira kundër propagandës së errët

Televizioni Koha

Teuta Arifi nuk do të refuzojë nëse propozohet përsëri për kryetare të komunës së Tetovës !?

Televizioni Koha

Leave a Comment