Masat kundër virusit korona, Spasovski dhe Filipçe në Tabanoc - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Masat kundër virusit korona, Spasovski dhe Filipçe në Tabanoc

Kryeministri teknik, Oliver Spasovski dhe ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot do ta vizitojnë vendkalimin kufitar Tabanoc.

Qëllimi i vizitës, siç informojnë nga pres shërbimi qeveritar, është inspektimi i sistemit për parandalim nga koronavirusi në vendkalimin kufitar.

Related posts

Garë ndërkombëtare me parashutë këto tre ditë në Kodrën e Diellit

Televizioni Koha

Në “Reket” lëshohen biseda të incizuara mes Kamçevit dhe Boki 13

Televizioni Koha

Për Sindikatën e AOGJSH-së janë të papranueshme deklaratat e ministres Angelovska për shkurtimin e pagave në administratë

Televizioni Koha

Leave a Comment