03/10/2023
11.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Menduh Thaçi mesazh Ali Ahmetit: Vetëm unë mund të të nxjerr nga kjo baltë që ke hy (Video)

Kryetari i Pdsh-së Menduh Thaçi sonte është ftuar në emisionin politik “Koha Për Debat” që emitohet në Televizionin Koha.

Thaçi i bëri thirrje kryetarit të Bdi-së Ali Ahmeti që të mbështes kandidaturën e tijë për zv.Kryeministër duke cilësuar se vetëm Thaçi mund ta nxjerr nga “balta”që ka hyrë dhe ka pritur të paktën një telefonatë.

Ai e porositi gjithashtu Ahmetin se ka ikur koha e 2001.

Të fundit