Kronika e Zeze Rajon

Merr flakë një makinë para Kryeministrisë

Shpërthen në flakë një makinë para Kryeministrisë, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, në Tiranë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 13:35, teksa makina ishte në ecje e sipër.

Në vendin e ngjarjes mbërriti shërbimi zjarrfikës, duke vënë nën kontroll flakët e zjarrit.

Fatmirësisht nga djegia e mjetit, nuk ka të lënduar në njerëz, pasi drejtuesja e mjetit shtetasja L.H., ka zbritur nga mjeti.

Paraprakisht dyshohet për shkaqe aksidentale, si pasojë e një defekti teknik, ndërkohë që hetimet janë në vijim.

Related posts

Konfirmohen 190 raste të koronavirusit në Greqi, mbyllen të gjitha kafenetë dhe objektet hotelierike (PLT)

Televizioni Koha

Emergjenca në Durrës/ Shembet pallati, banorët të ngecur brenda kërkojnë ndihmë

Televizioni Koha

Tërmeti i orës 7:05, shihni momentin ‘live’ në News24, reagimi i gazetarit (Video)

Televizioni Koha

Leave a Comment