Milaim Zeka shfaqet pas kthimit nga Haga në Brod me Familjen (FOTO) – Tv Koha
Lajmi i Ditës

Milaim Zeka shfaqet pas kthimit nga Haga në Brod me Familjen (FOTO)

Deputeti i Republikës së Kosovës Milaim Zeka ditëve të fundit ka qëndruar në Hagë në përkrahje të ish luftëtarëve të UÇK-së, Sami Lushtaku dhe Rustem Mustafa, të cilët u intervistuan nga  prokurorët e Gjykatës Speciale në Hagë.

Ndryshe Deputeti Zeka ka deklaruar se në menyrë apsolute beson në pastertinë e luftës së ish komandantit të UÇK-së të Zonës Operative të Drenicës, Sami Lushtaku si dhe Rrustem Mustafa. 

Dtv-ka.info ka siguruar disa foto ku shfaqet Deputeti i Republikes se Kosoves Milaim Zeka ne Brod pas kthimit nga Haga

Ai gjithashtu në një fotografi është shfaqur edhe duke u arsyetuar dhe raportuar edhe tek bashkëshortja e tij mungesën e tij disa ditore, epo.. çdokush ka një “Gjykatë për të dhënë llogari”

Related posts

Filipçe: Partitë politike të japin shembull si mbrohet shëndeti i qytetarëve

Televizioni Koha

Mediat e huaja për zgjedhjet në Mal të Zi: Goditje e rëndë për Gjukanoviqin

Televizioni Koha

TË RESHURAT E SHIUT SHKAKTOJNË VËRSHIME NË KOMUNËN E TEARCËS (VIDEO)

Televizioni Koha

Leave a Comment