Mile Jovanovski, babai i Boki-13, u shpreh se nuk ndjen faj – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Mile Jovanovski, babai i Boki-13, u shpreh se nuk ndjen faj

Nuk ndjej faj dhe nuk kam ndjerë në mbledhjet për ndërtimin e shtëpive si pjesë e Lidhjes Ndërkombëtare, tha babai i Boki-13, Mile Jovanovski në dalje nga Gjykata Penale.

Përveç Jovanovskit, sot në Gjykatën Penale ishte edhe deputetja Frosina Remenski prejse dje ishte shpallur nga Prokuroria Publike se hetimi për rastin “Reket” është përhapur edhe në Lidhjen ndërkombëtare të Boki-13. .

Related posts

Stafi shëndetësor i Tetovës uron Ditën Botërore të Shëndetit

Televizioni Koha

Shoqata IHH ndihmon shkollën e mesme “Tekstile”

Televizioni Koha

Drejtori i APRMV-së Demiri: Vazhdon afati për shpalljet e grantit për vetëpunësim dhe subvencionim të pagave

Televizioni Koha

Leave a Comment