Momenti kur zjarrfikësit nxjerrin të gjallë 33 vjeçarin nga rrënojat e hotelit në Durrës – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni Rajon

Momenti kur zjarrfikësit nxjerrin të gjallë 33 vjeçarin nga rrënojat e hotelit në Durrës

Pamjet e shpëtimit të 33 vjeçarit Adriatik Bode, i cili mbeti i bllokuar në rrënojat e hotel ‘Mira Mare’ në Durrës janë postuar në facebook nga zjarrfikësit e Mallakastrës.

Nën rrënojat e hotel “Mira Mare” aktualisht po kërkohet dhe për një person tjetër.
Nga tërmeti numërohen deri tani 41 të vdekur. /oranews/

Related posts

Kufijtë e BE-së sërish hapen, Gjermania e para, shtetet tjera ende janë të kujdesshme

Televizioni Koha

Tregtarët në Tetovë në kushte të mjerueshme, Kasami premton treg me standarde evropiane

Televizioni Koha

Në Shkup 25 persona të akuzuar për mosrespektim të rregullave shëndetësore

Televizioni Koha

Leave a Comment