Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Morena mban gjithë ‘botën’ në duar - Tv Koha
Lajmi i Ditës Showbizi

Morena mban gjithë ‘botën’ në duar

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku kohëve të fundit bëri bujë me një imazh që publikoi në Instagram, një unazë dhe krahas kësaj unaze ajo shkroi mbishkrimin “I thashë PO”.

Megjithatë, ajo nuk dha ndonjë detaj për këtë, ani pse dyshimet ishin që ajo është fejuar apo diçka e tillë.

Së fundmi, në Instagram ajo publikoi një fotografi me qenin e saj, Boo Moin, për të cilin shkroi “e gjithë bota në duart e mija”.

Related posts

LSDM: VMRO-DPMNE ka filluar ta promovojë Zoran Zaevin

Televizioni Koha

Pamje trishtuese nga Shqipëria pas tërmetit, shëmben banesat (VIDEO)

Televizioni Koha

Qeveria duhet të menaxhojë rreziqet (humbjet) e biznesit nga Covid-19

Televizioni Koha

Leave a Comment