Mot me diell dhe me vranësira të vogla, me temperaturë deri 16 gradë – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Mot me diell dhe me vranësira të vogla, me temperaturë deri 16 gradë

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare, ndërsa nga pasditja vranësirat do të rriten.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus 1 deri në 5 gradë, ndërsa e ditës prej 7 deri në 16 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare, ndërsa nga pasditja vranësirat do të rriten. Temperatura e mëngjesit do të bie deri në dy, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 13 gradë.

Related posts

Mërgimtarët pritje deri në 8 orë në pikat kufitare Serbi Hungari

Televizioni Koha

Mbrojtja e Sasho Mijallkoit sot i thotë fjalët përfundimtare në lëndën për përgjimet masive

Televizioni Koha

Listat për deputetë të koalicionit Aleanca dhe Alternativa, kush ku do të garojë?

Televizioni Koha

Leave a Comment