Mot me diell me erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Mot me diell me erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor

Moti do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej zero deri tetë gradë, ndërsa ajo e ditës prej 16 deri 25 gradë Celsius.

Në Shkup mot me diell me erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri pesë gradë, ndërsa ajo e ditës deri 23 gradë Celsius.

Vijon periudhë e motit stabil me rritje të temperaturave ditore.

Related posts

Florin Besimi: Krenarë me prodhuesit vendor, prioritet i ynë lehtësimet e të bërit biznes

Televizioni Koha

Tridhjetë raste të reja me koronavirus, gjithsej 384

Televizioni Koha

Bytyqi: Testi PCR falas për të huajt është masë ekonomike

Televizioni Koha

Leave a Comment