Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Moti favorizon planet tuaja për nesër, ja ç’kanë parashikuar sinoptikanët dhe sa pritet të shkojnë temperaturat - Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Moti favorizon planet tuaja për nesër, ja ç’kanë parashikuar sinoptikanët dhe sa pritet të shkojnë temperaturat

Shërbimi meteorologjik ushtarak njofton se dita e nesërme do të jetë me diell dhe temperaturat pritet të shkojë nga 30 në 36 gradë celsius.

“Ditën e enjte në vend parashikohet të mbizotërojnë masat ajrore të qendrueshme. Moti përgjithësisht, do të jetë me diell dhe vranësira të pakëta kalimtare.

Era, do të fryjë nga kuadrati i veriut e lehtë e mesatare në bregdet. Valëzimi në dete, i forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen në:

zonat malore 17°C deri në 30°C

zonat e ulëta 18°C deri në 36°C

zonat bregdetare 21°C deri në 33°C

Ju urojmë të kaloni një pasdite të mbarë!” njofton SHMU.

Related posts

Kamioni godet për vdekje shkupjanen

Televizioni Koha

KSHZ do të shpallë rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve dhe do tu dorëzojë certifikata deputetëve të zgjedhur

Televizioni Koha

Dita e Alfabetit, Zv/kryeministri Grubi sot në Manastir

Televizioni Koha

Leave a Comment