Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/95/6740595/html/wordpress/index.php:3) in /home/content/95/6740595/html/wordpress/wp-content/themes/pennews/functions.php on line 254
Moti gjatë vikendit - Tv Koha
Emisione Gatojca Kronika e Zeze Kuriozitetet Showbizi

Moti gjatë vikendit

nstituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër temperaturat në vendin tonë do të lëvizin nga -2 gradë Celsius, dreri në 10 gradë Celsius.

“Do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe i qetë. Nuk parashihen reshje të asnjë forme për gjatë këtyre dy ditëve të vikendit. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-10 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes”, thuhet në njoftimin e IHMK-së

Related posts

Aksident i rëndë në aksin Tetovë-Gostivar, ka viktimë (Foto)

Televizioni Koha

Ndërroi jetë poligloti shqiptar nga Dibra Ismail Krifca-Mali

Televizioni Koha

Polici Izet Demaj sot do të festonte ditëlindjen e 43-të

admin-tvkoha

Leave a Comment