Moti me erë të fortë nxori në pah mbeturinat e hedhura nga qytetarët e pandërgjegjshëm në Liqenin e Ohrit – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Moti me erë të fortë nxori në pah mbeturinat e hedhura nga qytetarët e pandërgjegjshëm në Liqenin e Ohrit

Moti i erë të fuqishme nxori në pah papastërtinë nga Liqeni i Ohrit.

Në rrjetin social ‘Facebook’ u publikuan fotografi të plazheve në afërsi të Ljubanishtes dhe Shën Naumit, ku gjatë këtyre ditëve për shkak të motit të ligë era me valët nxorën mbeturinat nga liqeni.

“Edhe një herë liqeni shfaq se çfarë kulturë ka rrethina në të cilën gjendet. Shpresojmë që sa më shpejt organizim nga popullata lokale dhe pastrim”, shkruan portali OhridInfo./Telegrafi/

Related posts

Për një ditë shërohen 36 pacientë, gjithsej 337 e kanë kaluar coronavirusin në Maqedoni

Televizioni Koha

Familjari i viktimës së katërt nga coronavirusi në Strugë: Na thanë të vijmë vetëm kur do rezultojë pozitiv në test

Televizioni Koha

Korona shton papunësinë

Televizioni Koha

Leave a Comment