Moti me vranësira dhe erë mesatare – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Moti me vranësira dhe erë mesatare

Moti në mbarë vendin do të jetë me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare veriore. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të shiut në pjesët lindore. Do të fryjë erë e lehtë deri e përforcuar mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus 7 deri në 2, ndërsa ajo e ditës prej dy deri në 10 gradë.

Në Shkup mot me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të bie deri në minus 1, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 7 gradë.

Related posts

Fiipçe: Masat i marrim që të shpëtojmë jetë, shpresoj se vetëdija po zgjohet te të gjithë qytetarët

Televizioni Koha

Osmani: Viti 2020, vit i Ballkanit Perëndimor

Televizioni Koha

Ministria e Shëndetësisë: Vaksinat që përdoren në Maqedoni janë nga prodhues të licencuar nga OBSH

Televizioni Koha

Leave a Comment